Promenada nad zatoką to zawsze dobry pomysł zagospodarowanie czasu. Byłem wiele razy, i nadal mi mało. Piwko dobrze smakuje z widokiem na panoramę Hong Kongu. Trochę tłoczno, ale nie ma się co dziwić. Widok jest jednym z lepszych w skali świata.

Zazwyczaj ludziska wpatrują się w wieżowce oświetlone jak świąteczna choinka. Teraz (od 17 lipca do 2  sierpnia) 4 razy (8:30, 9, 9:30 i 10) ludziska obracają się w przeciwnym kierunku: Hong Kong Pulce 3D  Light Show.

Pokaz obywa się na budynku ‚HK Cultural Centre’. Frekwencja na promenadzie jest zawsze przez wspomniany widok na 2gą stronę więc i na ‚3D show’ były tłumy.  Miałem cały dzień do zagospodarowania to też wpisałem w grafik wspomniany pokaz.  Trwa to jakieś 10-15minut. W skrócie to jest to zwykła animacja + oprawa dźwiękowa. Jakieś  wzorki, pandy jeżdżące na rollercoasterze, skaczące i tańczące, później inne nie mające zbytnio związku ze sobą obrazy. Może przegapiłem przekaz bo zbytnio zająłem się robieniem zdjęć, ale wątpię.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Świeci się i błyska, do tego nie żałowano decybeli z nagłośnienia, taka kombinacja pewnie się podoba, ale jakiejś ambitniejszej sztuki nie doświadczymy. Za pokaz nikt nie kasuje pieniędzy więc i narzekać nie można;) Inna sprawa że światła i kolory  to prosty i sprawdzony przepis na frekwencje pod Chińczyka- Chińczyk bardzo lubi jak się świeci i błyska;)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ogólnie OK, można się wybrać, ale nie ma też powodów, aby płakać jeśli się nie załapiesz. Dla mnie nadal atrakcją, która bije na głowe wszystko inne w okolicy to panorama HK, może  jest ze mną coś nie tak, ale mi się nie nudzi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podobnie mam z Pudongiem, który też powala za każdym razem…

pzdr

Tagged on:             

2 thoughts on “Hong Kong Pulse 3D Light Show.

 • 30/07/2015 at 19:53
  Permalink

  Uwielbiam HK choć do mieszkania musi być koszmarny. Świetna fotka z tymi niebieskawymi postaciami. Pewnie takie podświetlenie światłami było.

  Reply
  • 01/08/2015 at 16:06
   Permalink

   Odwiedzać bardzo lubię, do mieszkania….chyba raczej nie, światła były w każdym dostępnym kolorze;) W HK nic nie robią na pół gwizdka, pokaz musi powalać;) pzdr

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Shares